Asistentka

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Objednávání spotřebního materiálu
  • Vozový park - evidence vozidel, oprav, objednávky spotř.mat.,termíny STK, pojištění
  • Agenda odpadového hospodářství
  • Evidence hmotného majetku
  • Provoz recepce
  • Provoz kuchyňky
  • Asistentské práce
  • Zajišťování ubytování, letenek
  • ​Třídění faktur a jejich archivace

Požadujeme:

  • dokončené SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici
  • znalost MS Office podmínkou
  • nutná základní znalost Aj
  • znalost ERP Abra výhodou, ale ne nutností
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 dní dovolené navíc, volné dny navíc za svátky
  • zaměstnanecké slevy, MultisportCard
  • mzdové rozmezí: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

Nástup dle dohody.

Svůj životopis s fotografií zasílejte na: dita.janouskova@anvitrade.cz