Recepční / Asistent(ka)

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Provoz recepce
  • Provoz kuchyňky
  • Objednávání spotřebního materiálu
  • Vozový park - evidence vozidel, oprav, objednávky spotř.mat.,termíny STK, pojištění
  • Agenda odpadového hospodářství
  • Pracovní oblečení - objednávky + evidence
  • Asistentské práce - návštěvy
  • Ubytování, letenky - zajišťování
  • Třídění faktur a jejich archivace

Požadujeme:

  • dokončené SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici
  • znalost MS Office podmínkou
  • nutná základní znalost Aj nebo Nj
  • znalost ERP Abra výhodou, ale ne nutností
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 dní dovolené navíc, zaměstnanecké slevy

Svůj životopis s fotografií zasílejte na: anvitrade@anvitrade.cz