Referent financí a nákupu

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • objednávání zboží od dodavatelů
  • naskladnění zboží, hlídání skladových zásob
  • vytváření nových skladových karet
  • vyřizování reklamací
  • evidence nákupních cen, výpočet prodejních cen
  • schvalování dodavatelských faktur
  • evidence přijatých dokladů do účetního programu Abra – faktury, pokladní výdaje, pokladní příjmy
  • zadávání plateb faktur
  • účetní uzávěrka – příprava podkladů pro účetní

Požadujeme:

  • dokončené SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici
  • znalost MS Office podmínkou
  • nutná základní znalost Aj – každodenní písemná komunikace
  • znalost ERP Abra výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • přátelský kolektiv
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 dní dovolené navíc, zaměstnanecké slevy, MultisportCard
  • místo výkonu práce Praha 10 – Uhříněves
  • mzdové rozmezí: 33 000 – 36 000 Kč/měsíc

Nástup možný ihned.

Bližší informace:

Dita Janoušková,
tel.: 724 961 059,
dita.janouskova@anvitrade.cz

Bečovská 1273/1, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, Česká Republika