Skladník Praha 4 - Krč

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníků
  • Vykládka/ příjem a nakládka zboží pomocí VZV
  • Kontrola dodacích listů
  • Řádné vedení skladu a udržování čistoty na pracovišti
  • Denní komunikace se zákazníky, řidiči a referentkami

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Nutná praxe s VZV/ pokud nemáte aktivní průkaz, zařídíme obnovení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování.
  • Ochotu pracovat ve čtyř směnném provozu (nikoliv noční a pouze Po – Pá): 6:00 – 14:30, 7:00 – 15:30, 8:30 – 17:00, 9:30 – 18:00, střídání v týdenních cyklech

Nabízíme:

  • Fixní plat + měsíční motivační prémie
  • Zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • Přátelský kolektiv a zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • Dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Káva, voda na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc, volné svátky
  • Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží
  • Autobusová zastávka U Labutě hned u pobočky (metro Kačerov cca 500 m)
  • Firemní oblečení

Nástup možný ihned.

Bližší informace:

Milan Smetana,
tel.: 724 155 556,
milan.smetana@anvitrade.cz

Vídeňská 744/2, 140 00 Praha, Česká Republika