Specialista marketingu – junior

Hledáte skvělou příležitost, rozmanitou práci, přátelské a neformální prostředí?
Je tahle nabídka právě pro Vás.

Pozice je vhodná zejména pro absolventa, který by si rád rozšířil a získal zkušenosti v oblasti marketingu.

Co budete dělat?

  • Zpracovávat texty a prezentace pro interní a externí komunikaci, tvorba obsahu na sociálních sítích
  • Příprava obsahu pro firemní web
  • Optimalizace SEO u stávajícího obsahu
  • Lehké grafické úpravy (znalost grafických programů Adobe výhodou)
  • Administrativní a odborná podpora marketingového manažera

Co očekáváme?

  • Výborné komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
  • Češtinu jako mateřský jazyk
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Schopnost práce s textem, cit pro stylistiku, jazykový cit a vynikající znalost pravopisu
  • Otevřenou a aktivní osobnost
  • Znalost práce na PC, zejména produktů MS Office a grafických programů (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • Zkušenosti se sociálními sítěmi, google analytics, seo
  • Zájem o marketing a marketingovou komunikaci

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • Zaměstnání v perspektivním mladém kolektivu
  • Možnost seberealizace podporované vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky

Svůj životopis s fotografií zasílejte na: anvitrade@anvitrade.cz