Vedoucí skladu - Praha 4 (Krč)

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s.r.o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • Vedení týmu skladníků (být nadřízeným, ale i parťákem, který jde příkladem a umí vzít za práci)
  • Být prodlouženou rukou manažerovi provozovny
  • Samostatnost na pracovišti a navrhování nových pracovních postupů či zlepšování těch stávajících
  • Spolupráce na reorganizaci skladu v souvislosti s rozšiřováním skladových kapacit
  • Obsluha zákazníků
  • Příjem a kontrola zboží na sklad
  • Vykládka a nakládka zboží pomocí VZV
  • Vychystávání a kontrola zboží dle objednávek
  • Řádné vedení skladu a udržování čistoty na pracovišti
  • Plánování směn skladníků
  • Denní komunikace se zákazníky, řidiči a referentkami

Požadujeme:

  • Praxe na obdobné pozici (min 3 roky)
  • Nutná praxe s VZV
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Dobrý zdravotní stav
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
  • Základní znalost práce s PC
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Měsíční motivační prémie
  • Zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • Přátelský kolektiv
  • Dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Káva, voda na pracovišti
  • 5 dní dovolené navíc, volné svátky
  • Volné dny navíc za svátky připadající na víkendy
  • Zaměstnanecké slevy
  • Firemní pojistka na blbost
  • Firemní oblečení
  • Multisport karta
  • Mzdové rozmezí: 35 000 – 45 000 Kč/měsíc

Nástup možný ihned.

Bližší informace:

Milan Smetana
tel.: +420 724 155 556
milan.smetana@anvitrade.cz

Vídeňská 744/2, 140 00 Praha, Česká Republika