Portfolio dodavatelů

Díky pečlivému výběru klíčových dodavatelů je naše produktové portfolio schopné nabídnout širokou škálu sortimentu vhodného jak do obytných, komerčních, tak i průmyslových prostorů. Péče, prvotřídní kvalita a vývoj nových technologií společně s inovacemi jsou nezbytnými prvky, s nimiž se ztotožňujeme, a přinášíme tak na český trh konkurenceschopné výrobky, které naplní vaše očekávání.

Výhradní zastoupení pro ČR:

Více než 100 let je britský výrobce podlahových krytin Altro synonymem kvality a bezpečnosti. Protiskluzové podlahy jsou unikátní svou konstrukcí a měkčeným vinylem. Díky blízké spolupráci s architekty, inženýry, projektanty, dodavateli i koncovými zákazníky jsou zaručeny vynikající vlastnosti, které od bezpečnostních podlah očekáváte, a proto splňují ty nejnáročnější standardy pro odolnost i bezpečnost – za jakýchkoliv podmínek. V nabídce Altro najdete bezpečnostní a hladké PVC podlahoviny i modernější luxusní vinylové dílce (LVT), které nabízí nejen unikátní vzhled, ale i vynikající vlastnosti od údržby po povrchovou úpravu až po akustické varianty. Na český trh přinášíme hygienické a odolné obklady stěn pod názvem Whiterock. Sortiment Altro najdete v obytných, veřejných, komerčních i průmyslových prostorech, dále pak ve veřejné dopravě, kde bezpečnost cestujících je na prvním místě.

Britská společnost Amtico je známá především svými luxusními vinylovými dílci (LVT) vhodnými jak do bytových, tak komerčních prostorů. Dala vzniknout řadě kolekcí podlah, jež jsou odolné, snadno se udržují, mají dlouhou životnost a krásný vzhled přírodních materiálů, které velmi dobře imitují. S dekory LVT podlah Amtico vnesete do interiéru dřevo, dlažbu i abstrakci dle vašich potřeb. Předpřipravené vzory pokládky dokáží posunout zážitek z podlahy o úroveň výš. Nechybí ani technologie, které se starají o vynikající vlastnosti krytin a jejich pozitivní vliv na životní prostředí. Amtico spolu s LVT podlahovinami nabízí i kobercové řešení do komerčních prostorů s důrazem na kvalitu i vzhled. Celkově se tak podlahové krytiny společnosti hodí do bytů, rodinných domů, kanceláří, restaurací, krámků a provozoven v obchodních centrech.  

Bostik je globální výrobce zaměřující se na výrobu lepidel a tmelů s více než 125 lety zkušenostmi na trhu. Cílem společnosti jsou udržitelné produkty přinášející ty nejlepší vlastnosti, které zákazníci očekávají. Chytrá řešení Bostik mají využití v mnoha odvětvích. Pro naši nabídku jsou důležitá lepidla, tmely a výrobky vhodné pro přípravu podlahy, od vyrovnání, hydroizolaci a úpravu povrchu až přes čištění. Bostik a jeho lepidla a tmely najdete v odvětví stavebnictví, dopravy, průmyslu i výroby produktů, s nimiž můžete mít velmi dobrou zkušenost. Pro společnost je také důležitý vývoj, který přináší mnoho konkurenčních výhod.

Nizozemský koncern Unifloor je specialistou na vývoj a výrobu protihlukových a nivelizačních podložek. MDF systém pro rychlou pokládku Jumpax je vhodný pro domácí i komerční použití. Široká nabídka sortimentu umožňuje najít to pravé řešení pro jakýkoliv projekt – ať už plánujete pokládku PVC, linolea, dřeva, laminátu, koberce, podlahového vytápění a mnoho dalšího. Bez problémů vyhladíte nerovnosti od 0 do 200 mm. S výrobky Unifloor ušetříte čas i peníze oproti běžným systémům pro nivelizaci podkladového povrchu.  

Švýcarská společnost Tisca Tischenhauser vznikla jako rodinný podnik, který má téměř 100letou tradici ve výrobě koberců, záclon, dekorativních textilií či umělých trávníků. Výrobou se specializuje na rezidenční, komerční i dopravní sektor. V nabídce má sortiment koberců, které jsou strojově nebo ručně vyráběny. K výrobě používá textil z prvotřídní příze z polyamidu či novozélandské vlny. Nadčasové barvy, prvotřídní materiál a kvalita dělají z koberců Tisca žádané zboží. Ať už hledáte krásné barevné zpracování, udržitelný či čistě přírodní výrobek nebo potřebnou odolnost do vysoce vytížených prostorů. O precizní zpracování se postarají smyčkové techniky typu buklé, vlasové koberce s řezaným vlasem typu velur i kombinované povrchy vzorované pomocí smyček a řezaného vlasu podle přání zákazníka.

Synteko vzniklo v roce 1944 jako součást holdingu Synteko AB. První podlahový lak vznik krátce po 2. světové válce ve švýcarské továrně v Malmö. V padesátých letech pak značka expandovala na globální trh. Výrobky tak musely splňovat náročné požadavky jak pro profesionální, tak běžné uživatele. Ve svém úsilí Synteko nepolevuje ani dnes, využívá řadu technologických postupů se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí, a proto se účastní mezinárodních programů pro udržitelnost. Synteko se specializuje na dřevo, přesněji na dřevěné podlahy. Zaručena je tak prvotřídní kvalita.

Obchodní zastoupení:

V našem portfoliu také najdete několik významných obchodních partnerů, jejichž sortiment nabízíme, ale již nejsme výhradními dodavateli.

IVC commercial je výrobcem podlahových řešení. V nabídce jsou kobercové čtverce, luxusní vinylové dílce i heterogenní PVC v rolích. Vhodné do bytových i komerčních projektů.  

Kronospan je předním výrobcem produktů vyrobených na bázi dřevěného materiálu. V nabídce máme krásné laminátové podlahy Krono Original. Najdete u nás i designový obklad zdi KronoWall 3D. 

Fatra, přední český výrobce s dlouholetou tradicí v PVC podlahovin Lino Fatra a luxusních vinylových dílců Thermofix, jež si našly oblibu nejen u českých zákazníků.

Tarkett nabízí rozsáhlý sortiment podlahových výrobků do domácího i komerčního prostoru. Nechybí PVC ani LVT podlahy, přírodní linoleum, koberce a kobercové čtverce či dřevěné podlahy.

V naší nabídce najdete i další pečlivě vybrané výrobce, jejichž sortiment vám přináším – ať už jde o podlahoviny, příslušenství či jiné doplňky, které potřebujete pro váš projekt.