Portfolio dodavatelů

Díky našim více klíčovým dodavatelům je naše produktové portfolio mimořádně široké. Díky řadě technologií a produktových skupin výrobků naších pečlivě vybraných dodavatelů se ve svém oboru pyšníme jak konkurenceschopnou nabídkou, tak řadou technologických novinek a inovací.

Výhradní zastoupení pro ČR:

Altro - Již déle než 100 let je britský výrobce Altro synonymem pro kvalitní a bezpečná řešení podlah. Protiskluzové podlahoviny Altro jsou dodnes unikátní svou konstrukcí, která spočívá v kombinaci kvalitního měkčeného vinylu, obsahujícího směs zrnek oxidu hlinitého Al2O3 (ALuminium TRi Oxide) a karbidu křemíku SiC, litého na polyestero-celulózovou vrstvu vyztuženou mřížkou ze skelných vláken. Tato základní konstrukce materiálu je po celou dobu výroby neustále inovována tak, aby podlahy s povrchem Altro splnily uživateli veškerá očekávání a požadavky ohledně dlouhé životnosti, vynikající úrovně protiskluzu za všech provozních podmínek a hygieničnosti. S postupným vývojem Altro postoupilo i do segmentu hladkých PVC podlahovin v rolích, včetně akustických typů podlah, včetně tolik moderního segmentu luxusních vinylových podlah v dílcích (LVT), které nabízí v akustické variantě. V neposlední řade se u výrobce Altro setkáme i s hygienickými obklady stěn pod značkou Whiterock.

Amtico - Luxusní vinylové dilce (LVT) britského výrobce Amtico jsou zaměřeny na vytvoření odolných podlah s nabídkou dlouhé životnosti a vysoké odolnosti vůči opotřebení. Tyto vinylové podlahoviny v dílcích jsou nabízeny v provedení dekorů dřeva, dlažeb i abstraktních vzorů a nabízeny prostřednictvím několika kolekcí v závislosti na očekávaném zatížení. Amtico myslí i na náročné zákazníky, kterým nabízí typizované vzory, bordury a zakázkově vyhotovené designy dílců. Podlahy Amtico jsou pro svou odolnost, věrohodnost a kreativitu nabízených dekorů a odolnost vůči vlhkosti používány v celé řadě obchodních řetězců světoznámých jmen a mají nejširší použití v komunikačních a shromažďovacích prostorech bytů, rodinných domů, restaurací, provozoven kadeřnictví, v předváděcích a obchodních centrech.  

Bostik - Globální výrobce lepidel a tmelů Bostik s déle než 125 letou tradicí, pokrývá širokou škálu výrobků a systémů pro hydroizolace a sanace stavebních konstrukcí, stejně jako dokončovací stavební řemesla (podlahy, obklady, fasády, malíři, výplně atd.). Stranou nestojí ani bohatý sortiment lepidel a tmelů, nacházejících uplatnění ve výrobním a zpracovatelském průmyslu.

 

Unifloor - Nizozemský koncern Unifloor je v ČR znám především prostřednictvím MDF systému Jumpax pro rychlou a efektivní přípravu podkladu před instalací finální podlahové krytiny. Vzájemně vyladěné sestavy výrobků odpovídají druhům následně instalovaných podlah a očekávaného zatížení, kdy systémem Jumpax je možné rychle, snadno a suchou cestou srovnávat a vyhlazovat nerovnosti od 0 do 200 mm.   

Tisca - Švýcarská společnost Tisca Tischenhauser A.G. představuje tradiční rodinnou společnost s více než osmdesátiletou tradicí, jež je respektovaným výrobcem koberců, záclon, dekorativních textilií a umělých trávníků prvotřídní kvality. Sortiment Tisca nachází uplatnění od bydlení, přes komerční a sportovní sektor až po výrobu dopravních prostředků, kdy bohatý sortiment zahrnuje množství strojově i ručně tkaných, stejně jako všívaných kolekcí koberců z polyamidu a vlny s možností individuálních konstrukcí a designů již od malých zakázek. Co se nabídky textilních podlahovin týče, tyto se nabízí z prvotřídní příze z polyamidu či novozélandské vlny s metodou probarvení Solution Dyed Yarn, které zaručuje dokonalou stálost barev v čase. Množství kolekcí se člení podle použité příze a výrobní technologie, kdy Tisca nabízí jak sériově vyráběné koberce technikou všívání a tkaní, tak zakázkové, ručně vázané, koberce pro ty nejnáročnější zákazníky. Strojově tkané koberce Tisca jsou vyráběny prutovou technikou (tzv. Wilton), která představuje speciální vazbu provazování tří útků. Tyto koberce se tkají na tkacích strojích, které mají speciální ústrojí pro zatkávání a vytahování kovových prutů jež mohou být hladké a po vytažení vytvářet na lícní straně smyčky nebo zakončené nožem, který při vytahování smyčku rozřezává a tím vzniká řezaný vlas. Prutovou „Wilton“ technikou lze, kombinací až čtyř barevných přízí v jednom řádku, vyrábět smyčkové koberce typu buklé, vlasové koberce s řezaným vlasem typu velur i kombinované povrchy vzorované pomocí smyček a řezaného vlasu podle přání zákazníka. O kráse tkaných koberců Tisca, kombinujících smyčku s řezaným vlasem, se může kdokoliv přesvědčit například v nově dodávaných i renovovaných vozech první třídy Českých drah.

 

Obchodní zastoupení:

Na neexkluzivní bázi zajišťujeme distribuci i následujícím významným obchodním partnerům, jejichž jsme oficiálními prodejci.

IVC - globální výrobce podlahových řešení od kobercových čtverců, přes luxusní vinylové dílce po heterogenní PVC podlahoviny v rolích pro použití v domácnostech, stejně jako komerčních projektech.

Kronospan - přední výrobce materiálů a produktů na bázi dřeva. Sortiment Kronospan v naší nabídce představují laminátové plovoucí podlahy značky Krono Original a SPC vinylové plovoucí podlahy s tvrdým jádrem Rocko.  

Lino Fatra - přední a tradiční český výrobce PVC podlahovin Lino Fatra a luxusních vinylových dílců Thermofix.

Tarkett - rozsáhlý sortiment podlahových výrobků včetně PVC podlahoviny, luxusních vinylových dílců, přírodního linolea, koberců, kobercových čtverců a dřevěných podlah.

Kromě výše uvedených výrobců a značek distribuujeme produkty mnoha dalších, pečlivě vybraných, výrobců a dodavatelů podlah, podlahového příslušenství a doplňků.