Asistentka

Česká obchodní společnost ANVI TRADE s. r. o., přední distributor podlahovin a stavební chemie pro podlahy, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň:

  • objednávání spotřebního materiálu
  • telefonní ústředna, email, pošta
  • vozový park - evidence vozidel, oprav, objednávky spotř.mat.,termíny STK, pojištění
  • agenda odpadového hospodářství
  • evidence hmotného majetku
  • evidence rámcových smluv, objektových nabídek
  • ubytování, letenky - zajišťování
  • třídění faktur a jejich archivace
  • zastupování kolegyně - zadávání faktur do Abry, jejich platba, příprava podkladů pro účetní, vedení pokladny
  • asistentské práce a další

Požadujeme:

  • dokončené SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici
  • znalost MS Office podmínkou
  • nutná základní znalost Aj
  • znalost ERP Abra výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zapracování zkušenými kolegy z oboru
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní a dynamicky rostoucí firmy
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 dní dovolené navíc, benefit volné dny za státní svátky
  • zaměstnanecké slevy, MultisportCard
  • mzdové rozmezí: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

Nástup IHNED. Pracovní doba 8:00 - 16:30.

Svůj životopis s fotografií zasílejte na: dita.janouskova@anvitrade.cz