Amtico Form přináší bezpečnější prostředí s novou technologií

Ať předchozí dva roky překvapily sebevíc, mnoho z nás začalo dbát na čistotu a co možná nejnižší přítomnost bakterií v okolí, více než kdy dříve. Pandemie ovlivnila nejen naše osobní chování, ale i okolních lidí. Proto jsme začali přemýšlet nad bezpečím a s tím souvisejícími hygienickými podmínkami v našich domovech.

 

Proto vás Amtico nadchne posledním technologickým posunem: přidání antimikrobiální technologie do téměř všech dekorů řady Form*.

Kolekce Amtico Form vnese do obytných a komerčních prostorů LVT krytinu, která přináší do interiéru jedinečnou atmosféru přírody. Široký výběr dekorů dřeva a kamene, speciální povrchová úprava a vynikající odolnost udělá dojem. 

A co to tedy znamená? Kolekce Amtico Form je vyráběna v továrně v Coventry, kde zaměstnanci zabývající se vývojem a výzkumem našli řešení, díky němuž došlo k zavedení iontového stříbra do celé řady kompatibilních podlahových dílců. Tento postup využívá přirozených antimikrobiálních vlastností materiálu – ten se již mnoho let používá k ochraně před bakteriemi – a přinesli jej do kolekce LTV podlahy, aby zabránili množení a vdechování potencionálních škodlivých bakterií.

Díky nezávislému testování kolekce Form, byla prokázaná redukce bakterií o neuvěřitelných 99,99 % za dobu 24 hodin. Navíc opotřebení LTV podlahy nemá vliv na antimikrobiální vlastnosti. Testy zrychleného stárnutí prokázaly, že schopnost iontového stříbra jsou stejně účinné i po 10 letech. Účinek nesníží ani drsné čistící chemikálie, které jen tak neodstraní tuto vestavěnou ochranu.

S jedinečnou úrovní antimikrobiální ochrany kolekce Amtico Form se nemusíte obávat o své miminka a batolata, které pravidelně přicházejí do kontaktu s podlahou. V klidu mohou zůstat i členové rodiny, jenž dbají na zvýšenou hygienu.

V dnešní době se bezpečí a zdraví stávají centrem našeho zájmu, a proto je nová technologie více než jen pouhým přínosem. Přináší klid na každém kroku a za jakékoliv situace, čímž chráníme nejen sebe, ale i ty, na nichž nám záleží.

*Antimikrobiální technologie Amtico je dostupná téměř ve všech produktech kolekce Form, až na dekor Barrel Oak.