Dodejte pokládce závěrečný detail s profily Eurofinal

Po pokládce podlahové krytiny je třeba mít na paměti, že práce není zdaleka u konce. Nezbytnými prvky jsou i profily hrající důležitou roli ve výsledném vzhledu interiéru. Jak určitě tušíte, v detailech se ukrývá nepatrné kouzlo, kterého s profily Eurofinal dosáhnete.

V naší nabídce najdete široký výběr sortimentu pro vyrovnání, přechod a ukončování podlahových krytin vhodných pro účely technického, konstrukčního i dekorativního řešení. Profily Eurofinal jsou navrženy tak, aby fungovaly s tradičními krytinami, jako je dřevo, keramika, koberce, laminát, pvc a další.

Co všechno najdete v nové nabídce Eurofinal?

Přechodové a ukončovací profily Eurofinal jsou nezbytnou součástí procesu pokládky, přesněji pro její finalizaci. Tvar i konstrukce jednotlivých profilů umožňují efektivně a účelně řešit detaily spojené s plynulým přechodem mezi jednotlivými podlahami s rozdílnou výškou či odlišnými podlahovými krytinami. V nabídce najdete i schodové hrany potřebné pro ukončení podlahy.

Soklové profily Eurofinal zaručují elegantní zakončení podlahových materiálů, ale i jejich dokonalé napojení na stěnu. Dají se připevnit za pomoci zapuštěných svorek, nebo samolepící vrstvou. Profily Eurofinal jsou k dostání v několika eloxovaných nebo dřevěných foliích.

Ochranné rohy Eurofinal jsou určeny pro vnější i vnitřní hrany. Samolepící a hliníkové provedení dodává potřebné dekorativní zakončení.

V poslední řadě nechybí ani potřebné doplňky, které jsou vhodné pro instalaci profilů Eurofinal. Dosáhnete tak naprostého souladu u těch nejmenších detailů, na které se mnohdy zapomíná, jako jsou těsnění na dveře, krytky na podlahu, podložky i další příslušenství.

Veškerý námi nabízený sortiment Eurofinal najdete na našem webu i s ceníkem zde.