Nová Amtico Spacia je připravená pro váš projekt

Podlahová kolekce Amtico Spacia bezpochyby přináší krásné dekory dřeva a kamene, v moderním a nadčasovém provedení. Pokud chcete LVT podlahovou krytinu, která splní vaše každodenní očekávaní, vyberte si kolekci Spacia.

Amtico Spacia – nejen krásně jednoduchá 

Podlaha, která funguje

Na místě během pár dnů, připravená fungovat během několika hodin – navíc se svěžím vzhledem navrženým pro budoucnost. Kolekce Spacia je nyní k dostání s garantovanými vlastnostmi po dobu 10 let. 

Spacia 0.55mm wear layer Spacia has a 10 year commercial warranty. Antimicrobial technology, for enhanced hygiene
Nášlapná vrstva poskytuje vynikající odolnost. Odráží naši důvěru a závazek ke kvalitě. Antimikrobiální technologie pro lepší hygienu.

Vyberte si kolekci Spacia 

Od doby, kdy byla kolekce Spacia uvedená na trh naposledy, se toho hodně událo. Zaprvé se výrazně změnil způsob, jakým využíváme prostory v domácím i pracovním prostředí. Místa dříve určené pro studium, práci a zábavu se spojují a pracoviště vyžadují pocit přirozeného klidu, který povzbuzuje biofilního designu a zlepšuje duševní pohodu. 

Spacia odpovídá na některé z těchto klíčových otázek designu pomocí rafinované a vyvážené palety realistického dřeva a kamene, které můžete libovolně kombinovat. 

Pracujte s kolekcí Spacia 

Moderní palety a trendy materiály v různých velikostech. 
Prkna a dlaždice Spacia se dodávají v různých rozměrech a nabízejí široké možnosti, přičemž velkoformátové varianty ještě více usnadňují tvorbu krásné a jedinečné podlahy. 

Parkety podle vašich představ 

Nadčasové a klasické, lidé se k parketám neustále vracejí. Nová kolekce Spacia nabízí dosud největší výběr 74 variant parket, a to ve dvou velikostech, se kterými si můžete hrát. Nyní je k dispozici k objednání s kódem vzoru Spacia (SP). 

 

 

Dřevo i kameny ve velkém i malém měřítku

K dostání je široký výběr tradičních dřevěných parket, ale pro opravdu moderní atmosféru jsou nově k dostupné velké a malé parkety v provedení kamene. 

 

 

 

Nejdůležitější prvky kolekce Spacia 

Nová kolekce Amtico Spacia, která vznikala čtyři roky, nyní obsahuje zcela nové materiály včetně moderního mramoru a výrazného Terrazzo.

Vzrušující doplnění do kolekce podlah Amtico – dvě jedinečné a velmi odlišné interpretace oblíbeného materiálu, to je Terrazzo. Navrženo tak, aby dobře fungovalo ve velkém prostoru a zároveň šlo kombinovat s dekory dřeva a kamene z kolekce Spacia. Terazzo nabízí nové kreativní možnosti na poli komerčních podlah. 

Dokonalejší vlastnosti

Pokud má váš projekt speciální požadavky na vlastnosti, zbrusu nová kolekce Spacia je k dispozici také ve variantách se sníženou hlučností a protiskluzovou úpravou.

Prozkoumejte novou kolekci Amtico Spacia
Celá kolekce ke shlédnutí zde.