Objevte možnosti bezpečnostní LVT kolekce Altro Ensemble

Dá se spojit napohled krásná podlaha s nejdůležitějšími bezpečnostními prvky. Luxusní vinylové dílce z dílny Altro jsou řešením, které přináší protiskluzovou ochranu, ale i širokou paletu dekorů. Altro Ensemble je rozhodně atraktivním řešením hned z několika důvodů.

Luxusní vinylové dílce s protiskluzovými vlastnostmi

Altro Ensemble™ má celkovou tloušťku 2,6 mm, díky níž přináší komfortní došlap i velmi dobrou odolnost proti opotřebení. K dodání je ve čtyřech velikostních provedení – prkna a dlaždice. Ty dostanete v dekorech dřeva, kamene i výrazných barev.

Samozřejmě nechybí zmíněná protiskluzová ochrana třídy R10 zaručující, že na mokrém povrchu je pravděpodobnost uklouznutí 1 ku milionu. Pro případy nečistot disponuje podlahová kolekce Altro Ensemble™ povrchovou úpravo EasyClean, s níž je zaručená snadná údržba. Aby toho nebylo málo, nechybí ani redukce hluku až 15 dB.

Altro Ensemble™ – připravena pro designovou svobodu

LVT podlaha Altro Ensemble™ má širokou škálu využití v prostoru. Je vhodná jak do bytových, tak zejména komerčních prostorů. V dnešní době je však čím dál důležitější vzhled, který musí jít ruku v ruce s funkčností podlahové krytiny. Altro Ensemble™ spojuje oba tyto prvky, a kromě potřebné ochrany a protiskluzových vlastností, přináší i svobodu pokládky.

Jednotlivé velikosti prken a dlaždic se mezi sebou dají libovolně kombinovat. Získáváte tak možnost realizovat svou kreativní představu. Omezeni nejste ani dekory, a pokud byste přeci jen hledali inspiraci, tak si pro vás v Altro přichystali několik velmi atraktivních možností vzorů pokládky, s nimiž jednoduše vytvoříte podlahu, na kterou je radost pohledět.

Pokud budete chtít více informací, určitě se na nás neváhejte obrátit.

Objevte možnosti pokládky v katalogu.