Oznámení o stěhování ANVI TRADE s.r.o. v Praze

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

dovoluji si Vás touto cestou informovat o blížícím se stěhování společnosti ANVI TRADE s.r.o. do nových skladových a obchodních prostor v Praze.

V nových prostorách na adrese Průmyslová 7, Praha 10 – Hostivař Vás rádi přivítáme od pondělí 24. dubna 2023 od 7:00 hodin, přičemž adresa Průmyslová 1306/7; 102 00  Praha 10 – Hostivař se stane i novým oficiálním sídlem společnosti. Veškeré telefonní i emailové kontakty společnosti zůstanou beze změny.

Co to znamená pro vás?

 • v pátek 14. dubna 2023 ve 12:00 hodin dojde k uzavření krčského skladu na adrese Vídeňská 744/1; Praha 4 – Krč, ze kterého bude ukončen prodej,
 • v týdnu od 17. do 21. dubna:
  • Nebudou zajišťovány rozvozy zboží firemní dopravou.
  • Nebudou přijímány telefonní hovory ani zpracovávány e-maily referentů prodeje a logistiky Vlaďky Bittnerové a Renaty Levé, stejně jako obchodních referentů Jany Tůmové a Lady Varhanové. Jejich telefonní čísla budou přesměrovány centrálu společnosti, která v daném týdnu nebude zpracovávat telefonní objednávky a děkuji předem za uskutečnění hovoru jen v urgentních případech.
  • Po dobu stěhování budou zpracovávány objednávky přijaté na: objednavky@anvitrade.cz jen pro osobní odběr z poboček Praha 10 – Uhříněves a Brno – Slatina.   
  • Provoz pobočky Praha 10 - Uhříněves a Brno – Slatina bude v provozu bez omezení.
 • Zahájení provozu v nových prostorách je plánováno na pondělí 24. dubna 2023 od 7:00 hodin.
 • Prvním dnem rozvozu zboží bude úterý 25. dubna 2023.
 • V pátek 5. května 2023 ve 12:00 hodin dojde k uzavření uhříněvského skladu na adrese Bečovská 1273/1; Praha 10 – Uhříněves, ze kterého bude ukončen prodej.
 • Od úterý 9. května 2023 bude ANVI TRADE s.r.o. stran prodeje a distribuce materiálů působit výhradně na adresách:              
  • Průmyslová 1306/7, Praha 10 – Hostivař             
  • Tuřanka 1315/112 627 00 Brno – Slatina

O co si vás dovolujeme požádat?

S ohledem na nezbytné omezení provozu si vás dovolujeme požádat o včasné objednání a předzásobení se zbožím s ohledem na výše vedené termíny. Do procesu stěhování bude osobně zapojen každý zaměstnanec ANVI TRADE s.r.o., kdy zejména v týdnu od 17. do 21. dubna rovněž velmi děkujeme za maximální možnou eliminaci telefonních hovorů do naší společnosti kromě naléhavých situací. Proces stěhování je pro nás výzvou, sledujte proto prosím případné aktualizace a změny, které, pakliže nastanou, budou komunikovány na našich internetových stránkách a sociálních sítích Facebook a Instagram.
 

Na co se můžete těšit?

Kromě opětovného setkání se s naším skvělým týmem, vás velmi rádi přivítáme a srdečně zveme do nových a nadčasových prostor s dvoupatrovou vzorkovnou, moderním skladovým systémem, školicí místností a skvělým zázemím, třeba i v podobě kantýny připravující snídaně i obědy. Parkování a vstup do nových prostor se nalézá u severní štítové zdi areálu Průmyslová 7 Business Park viz obrázek.

 

 

Děkujeme za pochopení, přízeň, kterou nám věnujete, omlouváme se za případné komplikace a těšíme se na naši další spolupráci. 

Tým ANVI TRADE s.r.o.