Podlahoviny Lentex

Objevte nekonečné možnosti s řadou produktů Lentex.

 

Na trhu najdete spoustu produktů, které jsou pokryty ochrannou vrstvou, a také mechanicky kalandrovaných výrobků, které svou strukturou připomínají přírodní materiály. Avšak dosavadní standardní technologie neumožnily spojit obě tyto vlastnost do jednoho výrobku s ochrannou vrstvou a zároveň se strukturou připomínající třeba silně kartáčované dřevo. Pokusy o vytvoření takových produktů vedly k nerovnoměrné tloušťce ochranné vrstvy, kdy se v prohlubních struktury hromadilo zbytečně velké množství laku a na jejích vrcholcích lak naopak zcela chyběl . Právě na těchto místech se začal povrch ničit, objevovaly se lokální nadbytečné vrstvy, hromadila se zde špína, která měla zjednodušený přístup k funkčním vrstvám podlahové krytiny, které trvale poškozovala. 

InverTech

Díky našemu nešablonovitému a inovativnímu přístupu vznikla technologie InverTech, která v sobě spojuje všechny vlastnosti lakovaných a mechanicky kalandrovaných podlahových krytin. Díky zdokonalení procesu byly eliminovány defekty spojené s nadměrnou tloušťkou ochranné vrstvy, která se projevovala lokálními „mléčnými“ skvrnami. Byl vyřešen také problém chybějícího laku v povrchových vrstvách krytiny. Díky tomu máme jistotu, že celá povrch našich výrobků je pokrytý rovnoměrnou a trvanlivou ochrannou vrstvou, odolnou proti nečistotám, která byla vyvinuta speciálně pro potřeby nové technologie.

PurCarapace

Při vývoji laku určeného speciálně pro potřeby technologie InverTech jsme vsadili na odolnost proti nečistotám, odolnost proti otěru a vysokou pružnost nanesené vrstvy. Všechny tyto vlastnosti zaručují bezproblémový a dlouhodobý provoz podlahy a snadnou montáž. Podlahář se už nemusí obávat, že při tvarování a pokládce PVC v rolích přeruší nebo zdeformuje ochrannou vrstvu a tím zbaví poškozené místo potřebné ochrany. Nová technologie a speciálně vyvinutý lak eliminovaly tuto vadu, se kterou jsme se dosud často setkávali u výrobků prémiové třídy .

Další benefity podlahových krytin Lentex:

  • Extrémní odolnost
  • Snadná instalace
  • Vysoká pružnost a odolnost proti prasknutí
  • Snadná údržba
  • Ultra mat surface +300% mat

Produktové řady Lentex: