AAA Gold od Dun & Bradstreet pro ANVI TRADE s.r.o.!

Dun & Bradstreet, přední světový poskytovatel ekonomických dat o firmách a korporacích, udělil společnosti ANVI TRADE s.r.o. prestižní mezinárodní certifikát AAA Gold. Toto ocenění opět potvrzuje vysokou kvalitu, spolehlivost a důvěryhodnost služeb, které nabízíme.


Certifikace AAA od Dun & Bradstreet je renomovaným mezinárodním, transparentním a nezávislým hodnocením firem, jehož tradice sahá až do roku 1908. S globálním rozsahem je ideální i pro firmy s obchodními partnery v České republice. Ocenění se uděluje pouze ziskovým společnostem a vydává se ve třech úrovních: AAA, AA a A. Držitel certifikátu tím demonstruje schopnost efektivně využívat vstupy a převádět je na kvalitní produkty nebo služby. Striktní hodnotící kritéria zajišťují, že ocenění získávají pouze vybrané společnosti, čímž potvrzují svou silnou pozici na trhu. Jen malé procento ekonomických subjektů v České republice dosáhne na certifikát s hodnocením od AAA do A.

Certifikát AAA Gold navíc dokládá, že oceněná společnost nepřetržitě po dobu tří let splňuje nejvyšší hodnotící kritéria ekonomických subjektů podle statistického prediktivního modelu, což ji řadí mezi nejdůvěryhodnější firmy v České republice.

Elektronickou verzi našeho certifikátu si můžete prohlédnout zde.