Sledování trendů: LVT s kamenným vzorem

Stylové, odolné a trvanlivé vinylové dílce (LVT) jsou dokonalou náhradou tradičních podlah bez ohledu na styl. Podlahy Amtico s kamenným vzorem by mohly být tím pravým, co hledáte.

 

 

Nelze popřít, že vzhled kamenné podlahy může být krásný. Po celé generace je nadčasovou designovou volbou, která vnáší do domova osobitý smysl pro charakter. Tradiční kamenná podlaha však může být také drahá, náročná na údržbu a časem degraduje. Kromě toho se také obtížně instaluje a není kompatibilní s moderními vymoženostmi, jako je podlahové vytápění. Naštěstí se všechny tyto potenciální problémy minimalizují, když si vyberete luxusní vinylové dílce Amtico v dekoru kamene.

Čistý a svěží vzhled podlah se hodí jak do chalupy ve venkovském stylu, tak do moderního městského domu nebo do novostavby. Díky několika podkladovým vrstvám a dvěma výkonnostním vrstvám proti opotřebení jsou podlahoviny Amtico mimořádně odolné, trvanlivé a zároveň praktické.

Pokud se chcete pustit do kamenných vinylových dílců, kolekce Amtico by měla být na prvním místě vašeho seznamu. Snadno se přizpůsobí kuchyním, jídelnám, obývacím pokojům, ložnicím, koupelnám a v podstatě jakémukoli prostoru, na který si vzpomenete, a je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést strukturovaný vzhled kamene a zároveň hledají univerzální, odolnou a ostře vypadající variantu.

 

    
Amtico Form - Opal v šestihranném vzoru pokládky / Kombinace kamenných dekorů Amtico Signature - Tempus

 

Kamenné dílce jsou k dispozici v obrovské škále barevných odstínů, které dokonale demonstrují plynulé změny tónů a realistické textury. Chcete se co nejvíce přiblížit tradičnímu kameni? Vyzkoušejte břidlici Monmouth v krásné tmavě šedé barvě. Toužíte po chladném a moderním vzhledu? Proč se nerozhodnout pro světlý a jasný Opal z kolekce Amtico Form? Chcete komplexní a okouzlující texturu? Zkuste břidlici Gallery Concrete. Nebo pokud chcete působit realisticky, ale zároveň mít živé barvy, které s tradiční kamennou podlahou nezískáte, zvolte výraznou barvu Encaustic Tourmaline.

Ať už si vyberete cokoli, se společností Amtico nemůže být nalezení dokonalé podlahy jednodušší.