Vyrovnejte nerovnosti s nivelizačními granulemi EcoPearls

Za pomocí nivelizačních granulí EcoPearls® snadno vyrovnáte jak část, tak i celou plochu, na níž plánujete pokládat novou podlahovou krytinu, a to suchou cestou. Fungují jako stabilní podklad již po nanesení na nerovný povrch.

Unifloor EcoPearls® jsou dřevěné granule s minerálním povlakem sloužící jako pojidlo. Mají mírně hranatý povrch, díky čemuž je při pokládce zaručeno, že se jednotlivé části vzájemně spojí a vytvoří stabilní podklad. Granule EcoPearls® se liší také velikostí, velké a menší části jsou vzájemně promíchané a dohromady tvoří celek, který se propojí.

Snadná příprava s okamžitým použitím

Stabilní podkladová vrstva je zaručena v okamžik vyrovnání. Nivelizační granule EcoPearls® bez problémů zůstanou na svém místě a vy po nich můžete bez problémů chodit. Takto jde dosáhnou vrstvy o tloušťce až 100 mm, aniž by byla potřeba použít dalšího podkladu, jako jsou konstrukční desky apod.

EcoPearls® spojuje dvě zásadní vlastností, a to stabilitu s nízkou hmotností – oproti tradičním vyrovnávacím metodám. Na vrstvu o tloušťce 1 centimetru činí hmotnost pouze 3,7 kg na m2. Podklad také má vynikající akustické i izolační vlastnosti. Dřevěný materiál díky povrchové úpravě nemá sklon k plísni.

Zajištěna je i snadná příprava. Nivelizační granule EcoPearls® jednoduše vysypete, vyrovnáte a smetete nadbytečné množství. Během chvíle tak vytvoříte stabilní a nosný podklad.

Vyrovnejte pouze nedokonalé části podlahy

Granule EcoPearls® se dají také využít k povrchovému vyplnění podlah. Máte prasklinu v betonu, trubkové kanálky a podobné případy, které mohou vzniknout například rekonstrukcí prostoru. To je možné díky tomu, že nejmenší granule mají průměr pouze 2 mm, a tak snadno vyplní prostor. Snadno tak dle svých potřeb vyplníte část, nebo celek podlahové plochy, a to suchou cestou.

Abyste zabránili propadávání nivelizačních granulí EcoPearls® při pokládce mezi prkny dřevěného pokladu, je třeba použít síťovanou podkladovou fólii EcoFleece®.