Poznejte LVT podlahu Amtico Form inspirovanou přírodou.

Kolekce Amtico Form je ve své nejlepší formě. Krásné luxusní vinylové dílce jsou ještě o krok blíže přírodním materiálům, které komerční prostory potřebují. Nechte se unést téměř nerozeznatelným zpracováním dřeva a kamene. Dosáhněte souladu interiéru s přírodou mnohem snadněji než kdy dřív.

Dekory zdokonalené přírodou

Amtico Form je zdokonalenými přírodou, takže doslova pocítíte rozdíl. Přináší širokou paletu dekorů – 30 dřeva a 6 kamene. O realistický vzhled se postarají 3 povrchové úpravy umocňující pocit i zážitek z prostorů, do nichž je LVT podlaha umístěná. Dodejte interiéru potřebný vzhled s texturami i s nesčetným množstvím barevných tónů, které zdůrazní pocit z prostoru.

Tato prémiová LVT podlaha s 0,7 mm vysokou nášlapnou vrstvou, celkovou tloušťku 2,5 mm a je certifikovaná pro využití ve školství, zdravotní péči, domácnostech i kancelářích. Amtico Form je připravená na podlahové vytápění. V komerčních prostorech nabídne 12 let záruky. Upravený povrch s antimikrobiální technologií zajistí bezpečné a hygienické prostředí. Důležitým prvkem je i snadná údržba a zároveň splňuje požadavky VOC pro kvalitní ovzduší a dobré životní podmínky všude tam, kde ji položíte.

Vytvářejte krásné podlahy se vzory pokládky

Dodejte rafinovanou jemnost dřeva i využijte chladný a zároveň moderní kámen. Tím však zdaleka Amtico Form nekončí. Umocněte pocit, který chcete vytvořit, společně s předem připravenými vzory pokládky, speciálně navržené pro prkna a dlaždice podlahové LVT kolekce.

Amtico Form vám umožní vnést do prostoru malé a velké Parkety. Nechybí ani tradiční vzory, jako jsou Basket Weave nebo Stripwood. S dekory kamene pak vytvoříte krásnou dlažbu nebo využijete vzor pokládky Hex, který v interiéru bude působit velmi moderně a netradičně. U dlaždic pak jednoduše dosáhnete výsledného efektu s ozdobnými spárami, které dodají výsledný efekt malty.

Dosáhněte klidnějšího pracovního prostředí

Výhodou Amtico Form je i dodatečný akustický podklad, který je k dostání na vyžádanou. Tlumí kročejový zvuk až o 19 dB. Získáte nejen stylový pocit ticha, ale také podpoříte duševní pohodu, kterou lidé pracující v komerčních prostorech potřebují. Navíc přispívá ke snížení únavy a každý krok je komfortní.

Prozkoumejte možnosti kolekce Amtico Form, a to ještě pohodlněji, s nově přeloženou brožurou, kde najdete všechny potřebné informace.