Transportní podlaha Altro se samolepící podložkou

Transportní podlaha Altro se samolepící podložkou

Samolepící transportní podlaha Altro poskytne rychlé a snadné řešení, které zvyšuje efektivitu pokládky a minimalizuje zbytečné prodlevy spojené s instalací. Se systémem akrylové pásky citlivé na tlak se vyhnete nanášení a schnutí lepidla. Celý proces je jednoduchý, stačí odlepit pásku, přilepit a rozvinout, pak už jen svaříte jednotlivé části a můžete se projít. 

Samolepící podlahy Altro jsou kompatibilní s širokou škálou podkladů používaných po celém světě a dají se lepit jak na svislé, tak vodorovné povrchy. Nová viditelnější podkladová vložka dopomáhá k bezpečnému pracovnímu prostředí a usnadňuje instalaci samolepících podlah. 

Produkt je vyráběn přímo ve výrobních závodech Altro, a tak se výroba samolepících podlah vyhne zpoždění a dodatečným dodacím lhůtám, které mohou vzniknout ve spolupráci s externími dodavateli. 

Tyto kolekce jsou k dostání v samolepícím formátu, který nesnižuje vlastnosti a výhody podlahové krytiny: 

Více informací

kbb-installation-image-060-shortened.jpg

Efektivní instalace 

Samolepicí služba Altro pro dopravní podlahy je navržena s ohledem na potřeby dodavatelů i spotřebitelů. Cílem je ušetřit čas, odpad i hmotnost vašich vozidel, což přináší mnoho benefitů jak při instalaci i v následujících krocích. 

Váhová úspora 

Využitím samolepící podlahy Altro, která využívá předem nanesený lepící podklad, snížíte hmotnost až o 60 % na m2 oproti tradičním kontaktním lepidlům. V rámci celé vozové flotily nebo vlakové soupravy tímto způsobem ušetřit také na spotřebovaném palivu. Samolepící podlahy jsou dobrou volbou pro vozidla s elektrickým nebo vodíkový pohonem, u nichž je důležité vytěžit maximum z výkonu motoru. 

Ušetřete čas 

Se samolepící službou Altro odpadá veškerá doba spojená s aplikací a tuhnutím lepidla. Jednoduše odlepíte bílý podklad, abyste odkryly předem nanesené lepidlo a podlahu položíte jako při tradiční pokládce. Jakmile je krytina na místě, lze jí okamžitě rozložit, svařit a chodit po ní, čímž se ušetří drahocenné hodiny a veškeré instalace ve vozidlu mohou pokračovat bez jakéhokoliv zpoždění. 

Výběrem samolepící podlahy pro transport je čistší a efektivnější způsob, jak dosáhnout konzistentní, nákladově efektivní a vysoce kvalitní instalace ve vozidlech. Jednodušší to nebude. Vyzkoušejte to na vlastní kůži a už nebudete chtít pokládat podlahu jinak. 


Ke stažení